KONST / Litografier / Grafiska blad 13338045

nr 1333 8045

Grafiska blad

8 st, Uniformstavlor, 30x20 cm. Signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:59:57

12/6 12:18:02 1      Vinnande bud